Quiz on G 20 Summit

Attempt a Quiz and Get a Certificate

Disclaimer: All contents are collected from various sources and updated at this platform to help teachers and students. If content owner (Original Creator) have any objection, Please mail us to info@cbsecontent.com with ID Proof, content will be removed/credited. Thanks and Regards

All Subjects Textbooks and Refreshers available

Amazon Affiliate Disclaimer:   cbsecontent.com is a part of Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program  designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon.in. As an amazon associates we earn from qualifying purchases.

Subscribe
Notify of
guest

13 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rameshwaram aditya

My name is R.Aditya I have subscribed to this file thank you

Ülkemizde ve dünyada sosyal medya kullanımı giderek artıyor. Bu da işletmelerin, markaların veya kişisel hesapların sosyal medyada var olması için büyük bir şans sağlıyor. Ancak sosyal medyada var olmak yeterli değildir. Etkileşim oranınızın yüksek olması, takipçi sayınızın artması önemlidir. Bunun için de Instagram takipçi satın almak veya Tiktok takipçi satın almak gibi yöntemlere başvuruluyor. Teknopatik.com, bu konuda en güvenilir siteler arasında yer alıyor. Teknopatik.com üzerinden yapacağınız Instagram takipçi satın alımı ile organik takipçi kazanabilirsiniz. Aynı şekilde Tiktok izlenme satın alımı ile de videolarınızın daha fazla görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Teknopatik.com’un smm paneli sayesinde, sosyal medya hesaplarınızın etkileşim oranını da arttırabilirsiniz. Teknopatik.com’un smm paneli, sosyal medya hesaplarınızı profesyonelleştirmek için ideal bir çözüm sunuyor. Sadece İnstagram ve Tiktok değil, aynı zamanda diğer sosyal medya platformları için de hizmetler sunuyorlar. Buna ek olarak, Teknopatik.com’un smm paneli ile spam hesaplardan gelen takipçiler yerine gerçek takipçiler kazanabilirsiniz. Bu sayede hesabınızın güvenilirliği artar. Teknopatik.com’un smm panelinden yararlanmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken siteye giriş yaparak, istediğiniz hizmeti seçmek ve ödeme işlemini gerçekleştirmek. Ödeme sonrası satın aldığınız takipçi veya izlenme hemen hesabınıza eklenecektir. Tüm bunların yanı sıra, Teknopatik.com’un smm paneli ile sosyal medya hesaplarınızı büyütmek için harcadığınız zamanı en aza indirebilirsiniz. Manüel olarak takipçi veya izlenme kazanmak yerine, smm paneli sayesinde otomatik olarak hesabınız büyür. Teknopatik.com’un smm paneli ile Instagram takipçi satın almak, Tiktok takipçi satın almak veya diğer sosyal medya platformları için hizmet satın almak işletmeniz, markanız veya kişisel hesabınız için önemli bir başarı faktörü olacaktır. Tek yapmanız gereken, Teknopatik.com üzerinden doğru hizmeti seçmek ve siparişi tamamlamak.

Kevin

Joine

Arpita

My name Arpita . I submitted of this file thank you

Kashish Singh

All 25 questions were pretty good and sy thank you

Last edited 1 year ago by Kashish Singh
Drishay vij

Yes

Drishay vij

D

Drishti

Yes

Dharamwati

G-20

Nancy Singh

My name is Nancy Singh I have subscribed to file

Reetika

it has shown the result or not please tell me

Adveeti

No .20 options are wrong

For the reason that the admin of this site is working, no uncertainty very quickly it will be renowned, due to its quality contents.

error: Content is protected !!
13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Scroll to Top